+90 212 909 12 04 
  info@businessenglish.com.tr
tr

İngilizce Özel Ders

“Reliable Solutions”

Business English® İngilizce özel ders programları iş İngilizcesi ve İngilizce konuşma pratiği alanlarında kişisel ihtiyaçlarını kısıtlı zamanını en efektif şekilde kullanarak kısa sürede karşılamak isteyen profesyonellere özel olarak tasarlanmış, en konforlu eğitim seçeneğimizdir.

Tecrübeli anadili İngilizce yabancı öğretmenler ile tercih ettiğiniz gün ve saat aralıklarında, kendi belirlediğiniz lokasyonlarda Business English® güvencesiyle İngilizce özel ders almaya hemen başlayın.

Sadece Yabancı Öğretmenlerle Pratik Yapın

Business English® İngilizce özel ders programları ile yetişkin eğitimi konusunda uzman, üniversite mezunu ve farklı sektörlerde tecrübeli anadili İngilizce (native speaker) yabancı öğretmenlerden İngilizce özel ders alın.

Bütçenize Uygun İngilizce Özel Ders Fiyatları

Business English® iş İngilizcesi özel ders programları her bütçe ve ihtiyaca uygun birbirinden avantajlı bire bir eğitim seçenekleri sunuyor.

Genel iş İngilizcesi ve mesleki İngilizce (ESP) özel ders programlarımız 12, 24 ve 50 derslik paket programlar halinde satın alabilir veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi paket seçeneğinizi kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Aşağıda farklı ihtiyaçlara göre düzenlenmiş bire bir özel eğitim programlarımızı inceleyin, zaman planınıza ve bütçenize en uygun programı seçerek İngilizce özel ders almaya hemen başlayın.

  • PLATINUM

    Business English® PLATINUM İngilizce özel ders programını seçerek derslerinizi önceden düzenlenen herhangi bir programa bağlı kalmadan, her birini bağımsız dersler halinde hafta bazında yapılandırarak sadece en uygun olduğunuz zaman aralıklarında özel ders alma imkanına sahip olun.

  • GOLD

    Business English® GOLD İngilizce özel ders seçeneği ile ders programınızı kendi belirleyeceğiniz gün ve saat aralıklarında aylık planlar halinde düzenleyin. İhtiyacınız olan dönemlerde derslerinizi ücretsiz iptal edin veya daha sonraki tarihlere kaydırarak program sürenizi esnetme imkanına sahip olun.

  • SILVER

    Business English® SILVER İngilizce özel ders seçeneği ile ders programınızı kendi belirleyeceğiniz gün ve saat aralıklarında aylık planlar halinde düzenleyin. İhtiyacınız duyduğunuzda derslerinizi ay içerisinde farklı gün ve saat aralıklarına kaydırın, derslerinizi düzenli bir program dahilinde takip ederek daha uygun ücretlerle İngilizce özel ders alın.

KURUMSAL İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Business English®, beklentilerinizin ve zamanın sizin için öneminin farkındadır! Kurumsal İngilizce eğitim İhtiyaçlarınızı tam, zamanında ve en etkili şekilde karşılamanızı garantileyen size özel çözümlerimizle hemen tanışın.

İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

Business English® iş İngilizcesi kursları ile kalabalık sınıflarda kaybolmaya son! 4 kişilik mini grup seçenekleri ve yetişkinlere özel etkileşimli eğitim metodları ile kariyerinizde daha hızlı adımlarla ilerlemeye hemen başlayın.

muhasebe-ve-finans-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Muhasebe ve Finans

İngilizce Kursları
satis-ve-satin-alma-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Satış ve Satın-alma

İngilizce Kursları
insan-kaynaklari-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

İnsan Kaynakları

İngilizce Kursları
pazarlama-ve-reklamcilik-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Pazarlama ve Reklamcılık

İngilizce Kursları
bilisim-teknolojileri-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Bilişim Teknolojileri

İngilizce Kursları
ilac-sektoru-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

İlaç Sektörü

İngilizce Kursları
havacilik-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Havacılık

İngilizce Kursları
muhendislik-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Mühendislik

İngilizce Kursları
enerji-sektoru-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Enerji Sektörü

İngilizce Kursları
moda-tasarimi-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Moda Tasarımı

İngilizce Kursları
hemsirelik-ingilizce-kurslari-kurumsal-egitim-ingilizce-ozel-ders

Hemşirelik

İngilizce Kursları